ULAŞIM

KARAYOLU ULAŞIMI

Muğla şehrine karayoluyla ulaşım sağlamak istiyorsanız bir çok otobüs firmasının şehrimize geldiğini söyleyebilmekten mutluluk duyarız.

Gelmeden önce tahmini olarak yolculuğunuzun kaç saat olacağını öğrenebilmeniz için internet sitesini ziyaret etmenizi öneririz. Buradan seyahat edeceğiniz yeri MUĞLA ( MERKEZ veya MENTEŞE ) olarak seçerseniz size ortalama olarak hangi otobüs firmasın da ne kadar süre yolculuk yapacağınızı söylemektedir. Eğer kongreden önce konaklayacağınız yere gitmek istiyorsanız ve bizim önerdiğimiz konaklama yerini tercih ettiyseniz MUĞLA ( MARMARİS ) olarak arama yapmalısınız ve otobüs biletinizi MARMARİS olarak almalısınız.

 

HAVAYOLU ULAŞIMI

Muğla şehrine havayoluyla ulaşım sağlamak istiyorsanız şehrimiz de 2 tane havalimanı bulunmaktadır.

Milas havalimanı Muğla Merkez'e 45 dakika uzaklıktadır. Havalimanına inen her uçak için havalimanının servisi vardır. Konaklayacağınız yere gelmeden evvel kongreye gelmek istiyorsanız MİLAS - BODRUM havalimanını tercih etmelisiniz çünkü kongre merkezine çok daha yakındır.

Dalaman havalimanı Marmaris'e 1 saat 15 dakika uzaklıktadır. Havalimanına inen her uçak için havalimanının servisi vardır. Eğer kongreye gelmeden evvel eşyalarınızı bırakacaksanız ve Marmaris'te konaklayacaksanız Dalaman Havalimanını tercih etmelisiniz çünkü konaklayacağınız yere daha yakındır.

 

KONGRE MERKEZİ

Kongre Merkezine gelebilmeniz için öncelikle olarak MUĞLA - MENTEŞE (MERKEZ) gelmeniz gerekmektedir. Peki nasıl gelecekseniz ?

Marmariste kalan arkadaşlarımız için her sabah 08:30 ile 10:00 arası servislerimiz bulunacaktır ve sizleri kongrenin yapılacağı yerin önüne kadar bırakacaklar ve kongre bittiğinde ise sizleri kalacağınız hotele geri götüreceklerdir. 

Bireysel olarak gelmek isterseniz ise: Otogardan Kötekli - Yeniköy belediye otobüsüne binmelisiniz, şoföre üniversitenin B kapısında inmek istediğiniz söyleyiniz indiğiniz yerden Atatürk Kültür Merkezine gelebilecekseniz.

 

YA KAYBOLURSAM ??

Muğla çok küçük ve güvenli bir şehirdir, eğer kaybolduğunuzu fark ederseniz iletişim sayfamızda iletişime geçmeniz gereken numaralar bulunacaktır bu numaralardan birisiyle iletişime geçebilirsiniz, sizin nasıl kongre salonuna gelebileceğinizi veya hotelinize geri dönebileceğinizi anlatabiliriz.