Sponsorlarımız

 

ANA SPONSOR

2006 yılından bu yana İstanbul, Ankara ve San Francisco’da bulunan ofislerimizle toplam 8 farklı lokasyonda, 1000’den fazla kişiden oluşan profesyonel kadromuzla Türkiye’nin yerli sermayeli en büyük yazılım şirketiyiz. Bankacılık ve finans sektöründeki tecrübemizin gücü ve deneyimli insan kaynağımız ile farklı alanlarda faaliyet gösteren iş ortaklarımıza, müşteri odaklı çözümler geliştiriyoruz.


ALTIN SPONSOR

ICterra global bir yazılım geliştirme ve mühendislik firması olarak 27 yıldır, kapsamlı bilgi birikimi ve alan uzmanlığı ile farklı sektörlere yazılım AR-GE hizmetleri sağlayarak, yenilikçi ve müşteri odaklı ürünler geliştirmektedir.


ALTIN SPONSOR

Prisma Bilişim, uzman ve tecrübeli ekibi ile siber güvenlik danışmanlık hizmetleri sunmaktadır. 15 yılı aşkın tecrübe ile kurumlara veya özel şirketlere siber güvenlik denetim hizmetleri, siber saldırıları önleme ve kritik verilerin kurum dışına çıkmasını engelleme noktasında danışmanlık hizmetleri sunmakta ve müşterilerinin siber saldırılara karşı hazır ve güvenli olmasını sağlamak için çalışmaktadır.


GÜMÜŞ SPONSOR

Destek Bilgisayar Hizmetleri bilişim sistemleri alanında uzmanlaşmış yazılım, donanım, tasarım ve danışmanlık firmasıdır.

Firma, 1998 yılında Muğla’nın Marmaris İlçesinde kurulmuş olup, hizmetlerini profesyonel kadrosu ile Muğla ve çevresinde sürdürmeye devam etmektedir.

Teknik Servis, Web Yazılım, Seo Danışmanlığı, Sosyal Medya, Fotoğrafçılık ve Sunucu Hizmetleri olmak üzere toplam 6 kategoride hizmet veren Destek Bilgisayar Hizmetleri müşteri odaklı yapısıyla iletişimde açık ve şeffaf olmaya dikkat etmektedir.


MEDYA SPONSOR

Öğrencilere yönelik; Güncel Haberler, Yarışmalar, Meslek tanıtımları, Kampanyalar, Yeni mezun iş ilanları, Burs duyuruları, Sertifika programları, Staj duyuruları, Etkinlikler, Kariyer Örnekleri/Fırsatları ve örnek olacak girişim haberlerinin paylaşıldığı platform ve mobil uygulamadır.


MEDYA SPONSOR

Webtekno, 2013 yılında İzmo Bilişim tarafından hayata geçirilmiş bir projedir. Dünya ve Türkiye gündeminde yer alan teknoloji ve oyun haberlerini, herkesin anlayacağı bir dil ile kullanıcılarına sunar. Teknolojik ürünler ve oyunlar hakkında samimi ve yalın bir sunum anlayışı ile video incelemeleri yapar, sadece gerekli bilgileri vererek ziyaretçilerini teknoloji dünyası hakkında bilinçlendirmeyi amaç edinir.


STANT SPONSOR

Abaküs Kitap olarak 2015 yılında yayın hayatına başladık. Yayınevimizi kurarken önceliğimiz Türkiye'de bilişim, eğitim ve mühendislik alanlarında Türkçe içerikleri yaygın hale getirmek, bilişim okuryazarlığına katkıda bulunmak, üretmekten çok tüketmeyi kutsayan yeni çağda özgün içerikler üretmekti. Kısa zamanda okuma yazmaya yeni başlayan çocuktan üniversite düzeyine uzanan bir yelpazede farklı konularda nitelikli yayınlara imza attık. Maker Eğitim Kitaplığı ile kodlama konusunda çocuklar için ilk sayılabilecek yayınlar ürettik. Oyunlaştırmadan üç boyutlu yazıcı yapımı kullanımına uzanan içeriklerimiz sayesinde farklı kesimlerden oluşan yenilikçi bir okur kitlesine ulaştık. Yapılan yayınlar video eğitimleri ve elektronik kompenentler ile desteklendi. Teoriden çıkıp ptatikte robotlara, kitlere, üç boyutlu yazıcılara farklı aparatlara dönüştü.


Türkiye’nin maker dergisi Çırak Dergisini çıkartmamızın akabinde kurduğumuz Çırak Atölye'de 100'lerce çocuğa eğitim verdik, vermeye devam ediyoruz...


STANT SPONSOR

Türkiye'nin en geniş kadrolu ve deneyimli yazarlarına sahip yayınevimiz; ticari ve bireysel okuyuculara yönelik yayınları ile 7'den 70'e hitap ediyor. Yayınlarımızın konu başlıkları ile tüm sektörleri kapsayan yayınları planlayan şirketimiz, Programlama, Tasarım , Yazılım, İnternet, İşletim Sistemleri, Donanım, Güvenlik, Office, Network, E-Ticaret gibi daha bir çok konulardaki yayınları tüm Türkiye’e ulaştırmayı amaçlayarak, bayi ağımızı yurt içinde ve yurt dışında sürekli genişletiyoruz. Türkiye’de 81 ilde yer alıyoruz. KODLAB bünyesine katılan yeni, genç ve dinamik yazar kadromuz ile hızla büyüyoruz.